.::. *** " TRAFİK OKULUNA HOŞ GELDİNİZ. "İLK OKUL 2 VE 4.SINIFLARI İLE LİSE 9.SINIFLARINA EGM + MEB DESTEĞİ İLE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLİR. KADIN TOPLULUKLARINA " KADINLARIN TRAFİKTE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ, AYRICA ÜNİVERSİTELERE VE MESLEK ODALARINA TRAFİK KONFERANSLARI VERİLİR. " *** .::.

Düzenleme: MaxiAVM.com
YASAL KORUMA: Derneğin ve resmi www.trafik.org.tr web sitesinin isim, marka ve logo hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm doküman ve eserlere ait bütün hakları saklıdır. Site içersindeki hiçbir yazı, doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, her ne suretle olursa olsun görsel ve yazılı basında, başka yerlerde yayınlanamaz ve kullanılamaz.  Site içinde yer verilen eser ve çalışmaların bütün hakları derneğimize ait olup izin alınması ve kaynak gösterilmesi şartıyla kişi veya kurumlarca kullanılabilir. Sitede yayımlanan eserlerin her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu eser sahiplerine aittir. Bu hususlara aykırı hareket edenler hakkında bütün yasal haklarımız saklıdır.

Meşrutiyet Caddesi, Meşrutiyet İşhanı Nu 10/66 Kızılay / Ankara
e-mail :turkiyetrafik@gmail.com, www.trafik.org.tr Ankara Tlf.: 0532 776 03 81 - 0533 326 05 75
İstanbul İrtibat Tlf.: 0536 7331503 ve 0532 230 54 26

KTYG GERÇEK KİŞİ ÜYE GİRİŞ FORMU

KARAYOLU TRAFİK VE YOL GÜVENLİĞİ DERNEĞİNE
ANKARA

Ankara Valiliğinin onayladığı tüzüğünüzü (tüzüğümüz www.trafik.org.tr web sitesinde bulunmaktadır. Lutfen bakınız) okudum. Trafik ve yol güvenliği alanında can ve mal kaybının azaltılması için bilgi paylaşımı, trafik terörü ile mücadele, trafik eğitiminin daha kaliteli olması ve toplumsal bilinçlenme için bende  katkı vermek istiyorum. Üyelik işlemin yapılmasını talep etmekteyim. Saygılarımla.


Üye Formunun Word halini bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

 


Açık adresi : Meşrutiyet Caddesi, Meşrutiyet İşhanı Nu 10/66 Kızılay / Ankara, e-posta turkiyetrafik@gmail.com, web site www.trafik.org.tr,Derneğimiz Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri öğleden sonra saat 14.00-18.00 arası açıktır.