.::. *** " SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ , MEB ve ÖZEL İLK OKULLARIN 2 VE 4. SINIFLARI İLE LİSE 9.SINIFLARINA PROJE BAZINDA TRAFİK EĞİTİMİ, ÜNİVERSİTE, MESLEK ODALARI, STK, BELEDİYELERE UZMAN HOCALARIMIZ İLE TRAFİK KONFERANSLARI VERİLİR. KONFERANSLAR ÜCRETSİZDİR...!" *** .::.

Düzenleme: MaxiAVM.com
YASAL KORUMA: Derneğin ve resmi www.trafik.org.tr web sitesinin isim, marka ve logo hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm doküman ve eserlere ait bütün hakları saklıdır. Site içersindeki hiçbir yazı, doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, her ne suretle olursa olsun görsel ve yazılı basında, başka yerlerde yayınlanamaz ve kullanılamaz.  Site içinde yer verilen eser ve çalışmaların bütün hakları derneğimize ait olup izin alınması ve kaynak gösterilmesi şartıyla kişi veya kurumlarca kullanılabilir. Sitede yayımlanan eserlerin her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu eser sahiplerine aittir. Bu hususlara aykırı hareket edenler hakkında bütün yasal haklarımız saklıdır.

Meşrutiyet Caddesi, Meşrutiyet İşhanı Nu 10/66 Kızılay / Ankara
e-mail :turkiyetrafik@gmail.com, www.trafik.org.tr Ankara Tlf:0532 280 81 82-0533 326 05 75
İstanbul 0532 355 20 09
FTM, TRAFİK ÖĞRETMENLERİ, ADLİ TRAFİK BİLİRKİŞİLERİ LUTFEN DERNEĞİMİZE ÜYE OLUNUZ.

KTYG GERÇEK KİŞİ ÜYE GİRİŞ FORMU

KARAYOLU TRAFİK VE YOL GÜVENLİĞİ DERNEĞİNE
ANKARA

Ankara Valiliğinin onayladığı tüzüğünüzü (tüzüğümüz www.trafik.org.tr web sitesinde bulunmaktadır. Lutfen bakınız) okudum. Trafik ve yol güvenliği alanında can ve mal kaybının azaltılması için bilgi paylaşımı, trafik terörü ile mücadele, trafik eğitiminin daha kaliteli olması ve toplumsal bilinçlenme için bende  katkı vermek istiyorum. Üyelik işlemin yapılmasını talep etmekteyim. Saygılarımla.


Üye Formunun Word halini bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

 


Açık adresi : Meşrutiyet Caddesi, Meşrutiyet İşhanı Nu 10/66 Kızılay / Ankara, e-posta turkiyetrafik@gmail.com, web site www.trafik.org.tr,Derneğimiz Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri öğleden sonra saat 14.00-18.00 arası açıktır.