Düzenleme: MaxiAVM.com
YASAL KORUMA: Derneğin ve resmi www.trafik.org.tr web sitesinin isim, marka ve logo hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm doküman ve eserlere ait bütün hakları saklıdır. Site içersindeki hiçbir yazı, doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, her ne suretle olursa olsun görsel ve yazılı basında, başka yerlerde yayınlanamaz ve kullanılamaz.  Site içinde yer verilen eser ve çalışmaların bütün hakları derneğimize ait olup izin alınması ve kaynak gösterilmesi şartıyla kişi veya kurumlarca kullanılabilir. Sitede yayımlanan eserlerin her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu eser sahiplerine aittir. Bu hususlara aykırı hareket edenler hakkında bütün yasal haklarımız saklıdır.

Meşrutiyet Caddesi, Meşrutiyet İşhanı Nu 10/66 Kızılay / Ankara
e-mail :turkiyetrafik@gmail.com, www.trafik.org.tr Ankara Tlf:0532 280 81 82 - 0533 326 05 75
İstanbul İletişim Tlf.: 0536 7331503 ve 0532 230 54 26

.::. *** " TRAFİK OKULUNA HOŞ GELDİNİZ. "İLK OKUL 2 VE 4.SINIFLARI İLE LİSE 9.SINIFLARINA EGM + MEB DESTEĞİ İLE TRAFİK EĞİTİMİ VERİLİR. KADIN TOPLULUKLARINA " KADINLARIN TRAFİKTE GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ, AYRICA ÜNİVERSİTELERE VE MESLEK ODALARINA TRAFİK KONFERANSLARI VERİLİR. " *** .::.
TRAFİK VE YOL GÜVENLİĞİ TEORİDE ve
UYGULAMA DA
BİLİM KURULU ÜYELERİMİZ
1-Prof.Dr Nadir YAYLA (İTU)
Ulaştırma ana bilim dalı, Karayolu Mühendisliği
2-Prof.Dr. Ali Osman ATAHAN (İTU)
Yol güvenliği, yol bariyerleri, çarpışma testleri
3-Prof.Dr. Mehmet YÜKSEL (Pamukkale)
Mühendislik Fak. eski dekanı, FTM. Trafik Kültürü
4-Prof.Dr.İbrahim BALCIOĞLU(Cerrahpaşa)
Psikiyatri uzmanı, trafikte insan davranışları, alkol ve uyuşturucu, trafikte şiddet
5-Prof.Dr Nebi SÜMER (ODTÜ)
Psikoloji Bölümü ,Trafik Psikolojisi
6-Prof.Dr Ali ŞEHİRLİOĞLU
Ort ,Travmatoloji, omurga cerrahı uzmanı
7-Prof.Dr. Gürkan ERSOY (Dokuz Eylül)
Acil Tıp abd. ,Trafik kazalarında ilk yardım.
8-Prof.Dr.Mehmet Cengiz YAKINCI  (İnönü Ünv.)
Tıp Fak. Çocuk Bölümü, çocukların trafikte güvenliği,
9-Prof.Dr. MURAT BÜYÜK -ODTÜ-
Trafik Güvenliği ve Çarpışma Testleri
"Bilim Kurulu üyeleri Üniversitelerin kendi bünyesinde akademik olarak trafik ve yol güvenliği alanında çalışma yapan,kitap yazan,ders veren akademisyenler arasından gönüllü olarak seçilir.Bilim Kurulu üyelerine ücret ödenmez.."
KOORDİNASYON
İhsan MEMİŞ
Trafik ve yol güvenliği uzmanı, Adli Trafik Bilirkişisi, Yollar Türk Milli Komitesi üyesi, TOBB Yolcu Taşıma Sektörü Meclis Üyesi, Çocuk trafik eğitim projesi, FTM, ÜDY1 ve  ODY3 hamili, KTYG nin kurucusu. Yüksek lisans (taşımacılık)
"FTM,TRAFİK ÖĞRETMENLERİ, EĞİTİMCİLER, AKADEMİSYENLER, HUKUKÇULAR, MÜHENDİSLER, LOJİSTİKÇİLER DERNEĞİMİZE ÜYE OLUNUZ. DERNEĞİMİZ T.P.E.'DEN MARKA TESCİLLİDİR."