YASAL KORUMA: Derneğin ve resmi www.trafik.org.tr web sitesinin isim, marka ve logo hakları, içeriği, şablonu, tasarımı, site içindeki tüm doküman ve eserlere ait bütün hakları saklıdır. Site içersindeki hiçbir yazı, doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, her ne suretle olursa olsun görsel ve yazılı basında, başka yerlerde yayınlanamaz ve kullanılamaz.  Site içinde yer verilen eser ve çalışmaların bütün hakları derneğimize ait olup izin alınması ve kaynak gösterilmesi şartıyla kişi veya kurumlarca kullanılabilir. Sitede yayımlanan eserlerin her türlü hukuki ve cezai sorumluluğu eser sahiplerine aittir. Bu hususlara aykırı hareket edenler hakkında bütün yasal haklarımız saklıdır.

Alsan İşhanı No 10,kat 5 Ofis No 70 Ulus-Ankara
e-mail :turkiyetrafik@gmail.com, www.trafik.org.tr Ankara Tlf:0532 280 81 82  - 0532 423 28 92
İstanbul 0532 355 20 09

.::. HOŞGELDİNİZ ***"İLK OKUL ÇOCUKLARINA TRAFİK EĞİTİMİ,LİSE VE ÜNİVERSİTE GENÇLERİNE TRAFİK KONFERANSLARI, MESLEK ODALARI/STK  KURULUŞLARINA TRAFİK KONFERANSI VERİLİR"..*** .::.
KTYG GERÇEK KİŞİ ÜYE GİRİŞ FORMU

KARAYOLU TRAFİK VE YOL GÜVENLİĞİ DERNEĞİNE
ANKARA

Ankara Valiliğinin onayladığı tüzüğünüzü (tüzüğümüz www.trafik.org.tr web sitesinde bulunmaktadır. Lutfen bakınız) okudum. Trafik ve yol güvenliği alanında can ve mal kaybının azaltılması için bilgi paylaşımı, trafik terörü ile mücadele, trafik eğitiminin daha kaliteli olması ve toplumsal bilinçlenme için bende  katkı vermek istiyorum. Üyelik işlemin yapılmasını talep etmekteyim. Saygılarımla.
ADINIZ SOYADINIZ

TC KİMLİK NUMARANIZ

SON EĞİTİM DURUMUNUZ

TRAFİK İLE İLGİLİ VAR İSE ÇALIŞMALARINIZ

DOĞUM TARİHİ VE YERİNİZ

ANNE/BABA ADI

TLF /GSM NUMARANIZ

AÇIK YAZIŞMA ADRESİNİZ

E-POSTA ADRESİNİZ

İMZA/TARİH

1-Üyelik müracaatı ile birlikte derneğe üye giriş aidatı mutlaka yatırılmalıdır. Her ikisi tamamlandıktan sonra yönetim kurulu olarak yazılı karar alınıp başvuru yapanlara 30 gün içerisinde e-posta veya watsap üzerinden yazılı olarak bildirilir. Derneğimizin tüm yazışmaları e-posta üzerindendir.
Banka hesap numaramız :Vakıflar bankası başkent şubesi TR 360001500158007286770826

2-Derneğimizin kendi Alanında Türkiye de tek kuruluştur. Siyasi veya ticari hiçbir yönü yoktur.Kendi mülkü ofisi ile Türk Patent Enstitüsünden 2014 yılından itibaren marka tesciline sahiptir. Tüm çalışmaları,2918 Sayılı Karayolu Trafik Kanunu,4925 Sayılı Karayolu Taşıma Kanunu, Büyük Şehir Belediyesi Kanunun trafikle ilgili bölümleri, İl Belediye Kanununun trafikle ilgili maddeleri, Türk Medeni Kanunu, Dernekler Kanunu, Valilik onaylı Tüzüğümüzün ilgili maddeleri ile doğrudan çalışmaktadır. Ayrıca EGM, MEB , KGM  ve bazı ÜNİVERSİTELER ile de daima bilgi paylaşımı yapmaktadır.
3-Açık adresi :Sanayi Cad. Alsan İşhanı No 10,kat 5 ,Ofis Nu 70  Ulus-Ankara, e-posta turkiyetrafik@gmail.com, web site www.trafik.org.tr,Derneğimiz Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri öğleden sonra saat 14.00-18.00 arası açıktır.